+90.312.427 2090
73.Sayfa

Tek omuzlu gelinlik modelleri

Her genç kızın hayalinde evlenirken giymek isteyeceği bir gelinlik modeli bulunmaktadır. Çünkü düğününde insan prenses gibi olmak ister ve öyle de olurda. Ama aksesuar makyaj gibi ince ayrıntılara da dikkat etmek gerekir tabi ki.

Mesela tek omuzlu gelinlik modelleri bu aralar çok moda olmaya başladı. Tek omuz kabarık prenses modeli bir gelinliğe, şık bir balerin topuzu, boyunda ki boşluğu dolduracak pırlanta bir kolye ve platform bir ayakkabı.

Ya da tek omuzlu kabarık bil elbiseye, kolun olduğu yana doğru maşalanmış bir saç, ama diğer kolun zarafetini ortaya çıkarmak. Ufak pırlanta bir kolye o boşluğun olduğu kulağa sarkık zarif bir pırlanta küpeyle harika bir kombin yaratmış olursunuz.

 

 

6 Yorum
2016-01-16
Detay
74.Sayfa

Taşlı Gelinlik Modelleri

Düğünlerin en keyifli anı olan hayallerdeki gelinlikle ışıldayabilmek, birbirinden farklı Taşlı Gelinlik Modelleri ile rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Oldukça çeşitlilik taşıyan modeller, taş işleme detaylarıyla gelinlerin parlayan bir güzelliğe kavuşabilmelerini sağlamaktadır.

Model çeşitleri arasında ise; kabarık kuyruklu, prenses model, göğüs detaylı ve dekolteli, sırt dekolteli, düşük omuzlu ve straplez gibi çeşitler sıralanabilmektedir. Ayrıca; duvaklarında taş detayı kullanılan gelinlik modellerinde, genellikle, straplez modeller tercih edilmektedir.

Genel olarak; topuz modeli saçlarla kombinlenebilen taşlı gelinlikler, küçük ve yuvarlak küpe aksesuarları ile tamamlanabilmektedir. Bunun yanında; çekici ve iddialı olarak uygulanabilecek olan makyaj modelleri, taşlı gelinlikler için oldukça ideal bir görünüm sergileyebilmektedir. Göz alıcı ve iddialı parlaklık taşlı gelinliklerle karşımıza çıkmaktadır.

 

 

7 Yorum
2016-01-16
Detay
75.Sayfa

Taş işlemeli gelinlik modelleri

Taşlı, incili gelinliğinde pırıltı ve göz kamaştırıcı lığı beğenen için kabarık, sade, balık, kuyruklu, prenses gibi birçok çeşit gelinlik bulunmaktadır. Ayakkabı seçiminde taşlı olmamasına veya küçük detayların olması en önemlisi rahat bir ayakkabı seçimi yapmalısınız. Swarovski taşlı detayların kullanımında gelinliğiniz pırlanta görünümüne bürünebilir.

Gelinlikte taşlı veya incili nasıl model olursa olsun aşırı derecede fazla makyaj ve saçta taş işlemeli gelinlik modelleri aksesuar kullanımı gelinliğin özelliğini yitirmesine ve abartılı olmanıza neden olur. Bu nedenle sade ve doğal makyaj ve sade dağınık veya sıkı topuzlar sizin güzelliğinizi ön plana çıkartmanızı sağlayacak.

Tasarım aşamasında taş kullanımında dikkate alabilirsiniz. Ayrıca gelinlikler de taşlı detaylar olacağından sade inci veya kibar taşlı tasarımlı takıları tercih etmeniz öneriyoruz

 

 

7 Yorum
2016-01-16
Detay