+90.312.427 2090
76.Sayfa

Sırt dekolteli gelinlik modelleri

Her sene gelinlerin mutlaka tercih ettiği sırt dekolteli gelinlikler, bu sene de popülerliğini koruyor. Özellikle sırtı dekolteye uygun olanlar, bu senenin harika gelinlikleri ile göz kamaştırabilirler. Fransız danteli ve tüllerle süslenen sırt dekolteleri, size hem seksi hem de baş döndürücü bir görünüm kazandıracak. Sırt dekoltesi olan gelinliklerde uzun duvak dekolteyi kapatacağından kesinlikle tercih edilmemeleridir.

Fazla kilosu olan gelin adaylarının sırt dekoltesi seçiminde daha hassas davranmaları gerekmektedir. Çünkü sırt dekoltesi oldukça iddialı bir seçimdir ve tüm dikkatlerin sırtta toplanmasını sağlar.

Ayrıca saçların da dekolteye uygun bir şekilde yaptırılması önemli bir noktadır. Bu senenin birbirinden harika sırt dekolteli gelinlik modelleri arasından tercih yapabilmeniz bir hayli zor olacak.

 

7 Yorum
2016-01-16
Detay
77.Sayfa

Simli Gelinlik Modelleri

Simli Gelinlik Modelleri, prenses model, straplez model, göğüs ve sırt dekolteli model ve uzun kollu model olarak tüm gelinlik çeşitlerinde olabilmektedir. İstediğiniz modele göre, simli gelinlik şekline getirilebilmektedir.

Simli Gelinliklerin Altına Nasıl Bir Ayakkabı Tercihi Yapılır? Simli gelinliklerin altına simli ayakkabılar görüntüde bütünlük sağlayarak çok şık olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca bu gelinlikler ile platform topuk ayakkabılar ve dolgu topuk ayakkabılar da çok şık olmaktadır.

Simli Gelinlikler ile Nasıl Bir Takı Takılmalıdır? Bu tarz gelinlikler ile ışıltılı takılar takmak uygun bir tercih olacaktır. Ancak daha sade bir aksesuar tercihi yaparak daha zarif görünebilir ve böylece oldukça çok şık olabilirsiniz.

 

8 Yorum
2016-01-16
Detay
78.Sayfa

Sade gelinlik modelleri

Tüm kadınların hayali olan beyaz gelinliği elbet bir gün giyeceklerdir. Yıllarca sevdiği adamla evlenmek için beklediği o anı kadınlar muhtemelen istediği gibi gelinlik giyerek ölümsüzleştirecektir. Bazı kadınlar doğallığı ifade eden beyaz gelinliklerin gösterişten uzak sade ve şık gelinlik modelleri ile abartısız olmak isterler. Klasik gelinlik modeli seven bayanlara son zamanlarda ön plana gelen dantelli gelinlik modelleri en doğru tercih olacaktır.

Öncelikle klasik gelinlikleri tercih eden bayanların saçlarını gelinliğin üzerine serbest bırakmaları doğal görünümü daha fazla yansıtacaktır. Toka, duvak ve aksesuar kullanımda da gelinliğe uyum sağlaması için gösterişten uzak olması sade gelinlik ile bir bütünlük oluşturacaktır. Beyaz gelinliğin altına giyilen beyaz topuklu ayakkabılar sade gelinlik tercihi yapan bayanlar için uygun olacaktır.

Eğer ki renkli ayakkabı giyinmek isteniliyorsa aşırı canlı renklere kaçmanız ve aynı renk tonlarında aksesuar kullanmanızı tavsiye ederiz. Bayanların en hassas oldukları ve en önem verdikleri makyajın sade gelinlikler üzerinde göze batmaması açısından ruj seçiminde parlak açık tonlar, makyajın tamamı için flu tonları sade ve şık görünmenize eşlik edecektir.

 

9 Yorum
2016-01-16
Detay