+90.312.427 2090
79.Sayfa

Prenses gelinlik modelleri

Gelinlikler bayanların yaşamlarında oldukça önemli bir yere sahiptir. Evlenecekler için gelinlik modeline karar vermek çok zor bir iştir. Pek çok çeşitte gelinlik modelleri tasarlanmaktadır. Örneğin; dantelli, saten, uzun veya kısa, kabarık, taşlı, işlemeli, dekolteli gibi türde gelinlikler üretilmektedir.

Bunlardan belki de son zamanlarda en çok prenses gelinlik modelleri tercih edilmektedir. Bu model oldukça zarif, sade bir tarza sahiptir. Bu tarz gelinliklerin altına ayakkabı seçmekte oldukça kolaydır.

Prenses modeller kabarık oldukları için her tür topuk boyunda ayakkabı altına giyilebilir. Yine bu tarz gelinliklerde aksesuar sıkıntısı yaşanmamaktadır. Model her tür aksesuarı taşıyabilecek türde tasarlandığı için sade veya gösterişli aksesuarlar kullanılabilir.

 

7 Yorum
2016-01-16
Detay
80.Sayfa

Parlak gelinlik modelleri

Gelinlik seçerken modeller arasında fiziğimize uygun modeller tercih etmemiz güzelliğimizi katlayacaktır. Straplez, göğüs dekolteli, sırt dekolteli, simli, işlemeli gibi birçok çeşit vardır. Gelinliğimizi tercih ederken beraberin de kullanacağımız; ayakkabı, takı, çiçek gibi aksesuarları da göz önünde bulundurmalıyız. Sadece taşlı bir taç ile gelinliğinizi süsleyebilirsiniz. Bu şekilde parlak gelinliğinizi daha çok ön plana çıkarabilirsiniz.

Parlak gelinlik modelleri ile taşlı aksesuar kullanmanız gelinliğinizi arka plana atabilir. Aksesuar kullanmayabilirsiniz. Ayakkabınızı sade seçerek gelinliğinizi ön planda tutabilirsiniz.

Parlak dantel modelleri kullanarak gelinliğinize farklı parlaklık verebilirsiniz. Ya da simli tül modelleri ile şıklık yaratabilirsiniz. Prensesler gibi olmak için şıklığınızı parlak gelinlik modelleriyle ortaya çıkartın.

 

13 Yorum
2016-01-16
Detay
81.Sayfa

Omuz dekolteli gelinlik modelleri

Omuz dekolteli gelinlik modelleri ve Şu sıralar moda olan gelinlik modelleri omuz dekolteli gelinlikler modasıdır.. Çok şık ve asil durmaktadır. Kayık yaka, tek omuz, dantel askı ile gelinliğinizi süsleyebilirsiniz. Gelinliğinizi omuz dekolteli tercih ederseniz aksesuar kullanırken kolye kullanmamanız daha iyi olacaktır.

Kolye ile gelinliğin omuz dekoltesini kapatacak ve şıklığını kaybettirebilirsiniz. Şık bir küpe ve Bileklik, taç ile süslemeniz daha uygun olacaktır. Omuz dekolteli gelinlik modelleri arasından tercih ederken omuz genişliğine uygun seçmelisiniz.

Bacak dekolteli gelinlik modelleri ve Omuz genişliği bulunan gelin adayları kayık yaka ile çok şık görünebilir. Omuz dekoltenizi Dantel ile süslerseniz daha güzel görünecektir. Bu tür gelinlik seçerken en önemlisi omuz genişliklerinizdir. Bunu göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır.

 

8 Yorum
2016-01-16
Detay