+90.312.427 2090
82.Sayfa

Kır düğünü gelinlik modelleri

Her genç kızın hayalinden ya da aklının bir kıyısından geçmiştir bir kır düğünü ile evlenmek. Peri masalı gibi yemyeşil çimenlerin arasında bembeyaz bir peri olmayı kim istemez ki? Kır düğününe uygun gelinlik ve aksesuarları tamamlamak çok önemlidir.

Sonuçta ortada bir kavram var ve bu konsepte uygun giyinebilmekte şart tabiki de. Kır düğünü gelinlik modelleri düz kabarık modeller olarak vitrinlerde yerini göstermektedir. Gelin şimdi onları kombinleyelim:

Düz omuzları dantelli ve düşün alt tarafı bol ve uzun sade bir gelinliğin altına beyaz hasır topuk bir ayakkabı, dalgalı doğal boş bırakılmış bir saç, şaça takılmış doğal papatya taçları ve papatya gelin çiçeği bu kır düğünü konseptine en uygunlarından birisidir.

 

7 Yorum
2016-01-16
Detay
83.Sayfa

Kemerli Gelinlikler

Kemerli gelinlik modelleri Her genç kızın en büyük hayali harika bir şekilde evlenmektir. Tabi burada da en büyük pay giyilen gelinliğe aittir. Genç kız kendini gelinliğin içinde en güzel şekilde hissedebiliyorsa o büyük gün de büyük ölçüde iyi geçecek demektir.

Ancak gelinlik modasında bazı şeyler hep aynı kalabildiği gibi bazı detaylar da sık sık değişmektedir. Son dönemlerde ise kemerli gelinlik modelleri moda olmuş durumda. Gelin kemeri derken bildiğimiz kırmızı kuşaklardan bahsetmiyoruz.

Bu kemerler taşlar, çiçekler veya incilerle bezeli saten, genellikle uçuk renklerde olan kemerlerdir. Gelinliğin bel kısmını vurgulayarak hem belin daha ince gözükmesini hem de bacak boyunun uzamasını sağlayarak daha estetik bir görüntü oluşturur.

 

8 Yorum
2016-01-16
Detay
84.Sayfa

Kapalı Gelinlik modelleri

Kapalı gelinlik modelleri ve giyimi tercih eden bayanlar evlendiklerinde ve düğün merasimlerinde de kaplı gelinlik tercih etmekte ve en mutlu günlerinde istedikleri tür ve modelde kapalı gelinlikle bu günlerinde mutluluklarına mutluluk katmaktadırlar. Kapalı gelinlik modellerinde en dikkat çeken ayrıntılardan biri bu modeldeki gelinliklerin türbanının yapılış şekillerinin farklılığıdır. Bayanlar istedikleri kapalı gelinlik modellerini beğenirken özellikle baş kısmına dikkat etmektedir.

Kapalı Gelinlik Modelleri farklı tür ve modelde olmakta ve taçlarla süslenebilmektedir. Taşlar ile süslenen modelleri kapalı giyimi tercih eden bayanların tercihi olmakta ve bunlar bayanlar tarafından daha çok beğenilmektedir. Kadınlar kendilerini bu beyaz büyülü kıyafetin içinde prenses gibi hayal eder. Sırf bu yüzden herkesin seçimi farklıdır gelinlikte. Başörtülü kadınların en çok tercih ettikleri ise kapalı gelinlik modelleri ve bunlara ait aksesuarlardır.

Bu modellerde kimi zaman sade kimi zamanda bol taşlı ışıltılı bir görünümle sunulur kadınlara. Taçları, başörtülerinin üstlerine konulan taşlı aksesuarları ve el çiçekleri ile fark yaratır tüm gelinlikler.

Bu gelinlik modellerinin baş kısımlarında bulunan duvak modelleri de bu gelinlik tercihini düğünlerinde giyen bayanların dikkat ettikleri farklı bir ayrıntı olarak göze çarpmaktadır.

 

8 Yorum
2016-01-16
Detay