+90.312.427 2090
85.Sayfa

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Her bayanın olduğu gibi kilolu bayanlarında tek istediği en özel günleri için hayalindeki gelinliği bulabilmek. Büyük beden tesettür gelinlik modelleri içinde ilk sırayı kabarık gelinlik modelleri alıyor. Düğün gününde her şeyim şık ve gösterişli olsun diyen bayanlar içinde uzun kuyruklu gelinlikler tercih sebebi oluyor.

Büyük beden kapalı gelinlik modelleri ve Çeşitli süslemeleri ile sadelikten kurtaran kabarık gelinlikleri bayanlar özellikle kilolarını gizlemek için tercih ediyorlar. Fazla kiloları olmasına karşın cesaret sahibi olan düğünümde istediğim gibi giyinirim diyen bayanlar için mini model gelinlik modelleri de tercih edilmekte.

Kolları gizlemek için tül kol aksesuarlı gelinliklerde çok rağbet görüyor. Daha şık olmak isteyen bayanlar için straplez taşlarla süslenmiş gelinlik modelleri de vitrinlerde yerini alıyor.

 

8 Yorum
2016-01-16
Detay
86.Sayfa

Balık Gelinlik Modelleri

Balık gelinlik modelleri son yıllarda oldukça moda oldu. Bu model bayanların dikkatini her zaman çekmiştir. Ama bu modeli her bayan giyinmemelidir. Balık etek gelinlik giyinmek isteyen bayanların iyi bir fiziğe sahip olmaları gerekir.

Vücut hatları düzgün ve ince belli olmalıdır. Balık etek gelinlik modelinin üstü dar ve etek ucuna doğru daha da daralmaktadır. Bu modelin şık ve zarif bir görünümü bulunmaktadır.

Eğer daha romantik bir görünüm elde etmek istiyorsanız dantelli balık etek gelinlik modeli seçebilirsiniz. Eğer dantelli balık gelinlik modeli seçiyorsanız ayakkabılarınız daha sade olmalıdır. Düğününüzde hem şık hem çekici olmak istiyorsanız Balık etek gelinlik modeli uygun olur.

 

367 Yorum
2016-01-16
Detay