+90.312.427 2090

İnsan Kaynakları

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

2016-01-16
7 Yorum
Devamı

Balık Gelinlik Modelleri

Balık gelinlik modelleri son yıllarda oldukça moda oldu. Bu model bayanların dikkatini her zaman çekmiştir. Ama bu modeli her bayan giyinmemelidir. Balık etek gelinlik giyinmek isteyen bayanların iyi bir fiziğe sahip olmaları gerekir.

Vücut hatları düzgün ve ince belli olmalıdır. Balık etek gelinlik modelinin üstü dar ve etek ucuna doğru daha da daralmaktadır. Bu modelin şık ve zarif bir görünümü bulunmaktadır.

Eğer daha romantik bir görünüm elde etmek istiyorsanız dantelli balık etek gelinlik modeli seçebilirsiniz. Eğer dantelli balık gelinlik modeli seçiyorsanız ayakkabılarınız daha sade olmalıdır. Düğününüzde hem şık hem çekici olmak istiyorsanız Balık etek gelinlik modeli uygun olur.

 

2016-01-16
367 Yorum
Devamı

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Her bayanın olduğu gibi kilolu bayanlarında tek istediği en özel günleri için hayalindeki gelinliği bulabilmek. Büyük beden tesettür gelinlik modelleri içinde ilk sırayı kabarık gelinlik modelleri alıyor. Düğün gününde her şeyim şık ve gösterişli olsun diyen bayanlar içinde uzun kuyruklu gelinlikler tercih sebebi oluyor.

Büyük beden kapalı gelinlik modelleri ve Çeşitli süslemeleri ile sadelikten kurtaran kabarık gelinlikleri bayanlar özellikle kilolarını gizlemek için tercih ediyorlar. Fazla kiloları olmasına karşın cesaret sahibi olan düğünümde istediğim gibi giyinirim diyen bayanlar için mini model gelinlik modelleri de tercih edilmekte.

Kolları gizlemek için tül kol aksesuarlı gelinliklerde çok rağbet görüyor. Daha şık olmak isteyen bayanlar için straplez taşlarla süslenmiş gelinlik modelleri de vitrinlerde yerini alıyor.

 

2016-01-16
8 Yorum
Devamı

Kapalı Gelinlik modelleri

Kapalı gelinlik modelleri ve giyimi tercih eden bayanlar evlendiklerinde ve düğün merasimlerinde de kaplı gelinlik tercih etmekte ve en mutlu günlerinde istedikleri tür ve modelde kapalı gelinlikle bu günlerinde mutluluklarına mutluluk katmaktadırlar. Kapalı gelinlik modellerinde en dikkat çeken ayrıntılardan biri bu modeldeki gelinliklerin türbanının yapılış şekillerinin farklılığıdır. Bayanlar istedikleri kapalı gelinlik modellerini beğenirken özellikle baş kısmına dikkat etmektedir.

Kapalı Gelinlik Modelleri farklı tür ve modelde olmakta ve taçlarla süslenebilmektedir. Taşlar ile süslenen modelleri kapalı giyimi tercih eden bayanların tercihi olmakta ve bunlar bayanlar tarafından daha çok beğenilmektedir. Kadınlar kendilerini bu beyaz büyülü kıyafetin içinde prenses gibi hayal eder. Sırf bu yüzden herkesin seçimi farklıdır gelinlikte. Başörtülü kadınların en çok tercih ettikleri ise kapalı gelinlik modelleri ve bunlara ait aksesuarlardır.

Bu modellerde kimi zaman sade kimi zamanda bol taşlı ışıltılı bir görünümle sunulur kadınlara. Taçları, başörtülerinin üstlerine konulan taşlı aksesuarları ve el çiçekleri ile fark yaratır tüm gelinlikler.

Bu gelinlik modellerinin baş kısımlarında bulunan duvak modelleri de bu gelinlik tercihini düğünlerinde giyen bayanların dikkat ettikleri farklı bir ayrıntı olarak göze çarpmaktadır.

 

2016-01-16
8 Yorum
Devamı

Kemerli Gelinlikler

Kemerli gelinlik modelleri Her genç kızın en büyük hayali harika bir şekilde evlenmektir. Tabi burada da en büyük pay giyilen gelinliğe aittir. Genç kız kendini gelinliğin içinde en güzel şekilde hissedebiliyorsa o büyük gün de büyük ölçüde iyi geçecek demektir.

Ancak gelinlik modasında bazı şeyler hep aynı kalabildiği gibi bazı detaylar da sık sık değişmektedir. Son dönemlerde ise kemerli gelinlik modelleri moda olmuş durumda. Gelin kemeri derken bildiğimiz kırmızı kuşaklardan bahsetmiyoruz.

Bu kemerler taşlar, çiçekler veya incilerle bezeli saten, genellikle uçuk renklerde olan kemerlerdir. Gelinliğin bel kısmını vurgulayarak hem belin daha ince gözükmesini hem de bacak boyunun uzamasını sağlayarak daha estetik bir görüntü oluşturur.

 

2016-01-16
8 Yorum
Devamı

Kır düğünü gelinlik modelleri

Her genç kızın hayalinden ya da aklının bir kıyısından geçmiştir bir kır düğünü ile evlenmek. Peri masalı gibi yemyeşil çimenlerin arasında bembeyaz bir peri olmayı kim istemez ki? Kır düğününe uygun gelinlik ve aksesuarları tamamlamak çok önemlidir.

Sonuçta ortada bir kavram var ve bu konsepte uygun giyinebilmekte şart tabiki de. Kır düğünü gelinlik modelleri düz kabarık modeller olarak vitrinlerde yerini göstermektedir. Gelin şimdi onları kombinleyelim:

Düz omuzları dantelli ve düşün alt tarafı bol ve uzun sade bir gelinliğin altına beyaz hasır topuk bir ayakkabı, dalgalı doğal boş bırakılmış bir saç, şaça takılmış doğal papatya taçları ve papatya gelin çiçeği bu kır düğünü konseptine en uygunlarından birisidir.

 

2016-01-16
7 Yorum
Devamı

Omuz dekolteli gelinlik modelleri

Omuz dekolteli gelinlik modelleri ve Şu sıralar moda olan gelinlik modelleri omuz dekolteli gelinlikler modasıdır.. Çok şık ve asil durmaktadır. Kayık yaka, tek omuz, dantel askı ile gelinliğinizi süsleyebilirsiniz. Gelinliğinizi omuz dekolteli tercih ederseniz aksesuar kullanırken kolye kullanmamanız daha iyi olacaktır.

Kolye ile gelinliğin omuz dekoltesini kapatacak ve şıklığını kaybettirebilirsiniz. Şık bir küpe ve Bileklik, taç ile süslemeniz daha uygun olacaktır. Omuz dekolteli gelinlik modelleri arasından tercih ederken omuz genişliğine uygun seçmelisiniz.

Bacak dekolteli gelinlik modelleri ve Omuz genişliği bulunan gelin adayları kayık yaka ile çok şık görünebilir. Omuz dekoltenizi Dantel ile süslerseniz daha güzel görünecektir. Bu tür gelinlik seçerken en önemlisi omuz genişliklerinizdir. Bunu göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır.

 

2016-01-16
8 Yorum
Devamı

Parlak gelinlik modelleri

Gelinlik seçerken modeller arasında fiziğimize uygun modeller tercih etmemiz güzelliğimizi katlayacaktır. Straplez, göğüs dekolteli, sırt dekolteli, simli, işlemeli gibi birçok çeşit vardır. Gelinliğimizi tercih ederken beraberin de kullanacağımız; ayakkabı, takı, çiçek gibi aksesuarları da göz önünde bulundurmalıyız. Sadece taşlı bir taç ile gelinliğinizi süsleyebilirsiniz. Bu şekilde parlak gelinliğinizi daha çok ön plana çıkarabilirsiniz.

Parlak gelinlik modelleri ile taşlı aksesuar kullanmanız gelinliğinizi arka plana atabilir. Aksesuar kullanmayabilirsiniz. Ayakkabınızı sade seçerek gelinliğinizi ön planda tutabilirsiniz.

Parlak dantel modelleri kullanarak gelinliğinize farklı parlaklık verebilirsiniz. Ya da simli tül modelleri ile şıklık yaratabilirsiniz. Prensesler gibi olmak için şıklığınızı parlak gelinlik modelleriyle ortaya çıkartın.

 

2016-01-16
13 Yorum
Devamı

Prenses gelinlik modelleri

Gelinlikler bayanların yaşamlarında oldukça önemli bir yere sahiptir. Evlenecekler için gelinlik modeline karar vermek çok zor bir iştir. Pek çok çeşitte gelinlik modelleri tasarlanmaktadır. Örneğin; dantelli, saten, uzun veya kısa, kabarık, taşlı, işlemeli, dekolteli gibi türde gelinlikler üretilmektedir.

Bunlardan belki de son zamanlarda en çok prenses gelinlik modelleri tercih edilmektedir. Bu model oldukça zarif, sade bir tarza sahiptir. Bu tarz gelinliklerin altına ayakkabı seçmekte oldukça kolaydır.

Prenses modeller kabarık oldukları için her tür topuk boyunda ayakkabı altına giyilebilir. Yine bu tarz gelinliklerde aksesuar sıkıntısı yaşanmamaktadır. Model her tür aksesuarı taşıyabilecek türde tasarlandığı için sade veya gösterişli aksesuarlar kullanılabilir.

 

2016-01-16
7 Yorum
Devamı

Sade gelinlik modelleri

Tüm kadınların hayali olan beyaz gelinliği elbet bir gün giyeceklerdir. Yıllarca sevdiği adamla evlenmek için beklediği o anı kadınlar muhtemelen istediği gibi gelinlik giyerek ölümsüzleştirecektir. Bazı kadınlar doğallığı ifade eden beyaz gelinliklerin gösterişten uzak sade ve şık gelinlik modelleri ile abartısız olmak isterler. Klasik gelinlik modeli seven bayanlara son zamanlarda ön plana gelen dantelli gelinlik modelleri en doğru tercih olacaktır.

Öncelikle klasik gelinlikleri tercih eden bayanların saçlarını gelinliğin üzerine serbest bırakmaları doğal görünümü daha fazla yansıtacaktır. Toka, duvak ve aksesuar kullanımda da gelinliğe uyum sağlaması için gösterişten uzak olması sade gelinlik ile bir bütünlük oluşturacaktır. Beyaz gelinliğin altına giyilen beyaz topuklu ayakkabılar sade gelinlik tercihi yapan bayanlar için uygun olacaktır.

Eğer ki renkli ayakkabı giyinmek isteniliyorsa aşırı canlı renklere kaçmanız ve aynı renk tonlarında aksesuar kullanmanızı tavsiye ederiz. Bayanların en hassas oldukları ve en önem verdikleri makyajın sade gelinlikler üzerinde göze batmaması açısından ruj seçiminde parlak açık tonlar, makyajın tamamı için flu tonları sade ve şık görünmenize eşlik edecektir.

 

2016-01-16
9 Yorum
Devamı

Simli Gelinlik Modelleri

Simli Gelinlik Modelleri, prenses model, straplez model, göğüs ve sırt dekolteli model ve uzun kollu model olarak tüm gelinlik çeşitlerinde olabilmektedir. İstediğiniz modele göre, simli gelinlik şekline getirilebilmektedir.

Simli Gelinliklerin Altına Nasıl Bir Ayakkabı Tercihi Yapılır? Simli gelinliklerin altına simli ayakkabılar görüntüde bütünlük sağlayarak çok şık olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca bu gelinlikler ile platform topuk ayakkabılar ve dolgu topuk ayakkabılar da çok şık olmaktadır.

Simli Gelinlikler ile Nasıl Bir Takı Takılmalıdır? Bu tarz gelinlikler ile ışıltılı takılar takmak uygun bir tercih olacaktır. Ancak daha sade bir aksesuar tercihi yaparak daha zarif görünebilir ve böylece oldukça çok şık olabilirsiniz.

 

2016-01-16
8 Yorum
Devamı

Sırt dekolteli gelinlik modelleri

Her sene gelinlerin mutlaka tercih ettiği sırt dekolteli gelinlikler, bu sene de popülerliğini koruyor. Özellikle sırtı dekolteye uygun olanlar, bu senenin harika gelinlikleri ile göz kamaştırabilirler. Fransız danteli ve tüllerle süslenen sırt dekolteleri, size hem seksi hem de baş döndürücü bir görünüm kazandıracak. Sırt dekoltesi olan gelinliklerde uzun duvak dekolteyi kapatacağından kesinlikle tercih edilmemeleridir.

Fazla kilosu olan gelin adaylarının sırt dekoltesi seçiminde daha hassas davranmaları gerekmektedir. Çünkü sırt dekoltesi oldukça iddialı bir seçimdir ve tüm dikkatlerin sırtta toplanmasını sağlar.

Ayrıca saçların da dekolteye uygun bir şekilde yaptırılması önemli bir noktadır. Bu senenin birbirinden harika sırt dekolteli gelinlik modelleri arasından tercih yapabilmeniz bir hayli zor olacak.

 

2016-01-16
7 Yorum
Devamı